Victoria Mąkowarsko

17.04.1971

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Witamy na stronie internetowej LZS Victoria Mąkowarsko!

Oddajemy do dyspozycji stronę internetową zespołu piłkarskiego reprezentującego gminę Koronowo w rozgrywkach na szczeblu B-klasy. Victoria to zespół składający się głównie z zawodników mieszkających w Mąkowarsku, wzmocniony piłkarzami z miejscowości sąsiednich. Największym sukcesem zespołu w jego nowej historii (od 2011 roku) jest zajęcia 2 miejsca w rozgrywkach B-klasy (Sezon 2013/2014).

Motto zespołu: "Naprzeciw wszystkim przeciwnościom" wyznacza kierunek wszystkim piłkarzom i kibicom Victorii. Funkcjonowanie drużyny możliwe jest tylko dzięki wsparciu gminy Koronowo oraz lokalnych sympatyków i sponsorów. Ogromny wkład kibiców zapewnia nie tylko ciągłe funkcjonowanie klubu, ale przede wszystkim znakomitą atmosferę. Propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, zachęcania młodzieży do gry w piłkę oraz dobre relacje z kibicami- to najważniejsze wartości, które przyświecają Victorii Mąkowarsko.

Strona internetowa Victorii Mąkowarsko to miejsce, w którym będziecie mogli przeczytać relacje z meczów, wywiady z zawodnikami, ciekawostki z życia klubu oraz różnego statystki związane z rozgrywkami. Ponadto galerie zdjęć z wydarzeń, w których udział brali niebiesko- zieloni.

Z piłkarskim pozdrowieniem
LZS Victoria Mąkowarsko